Psychologický ústav

Školní psycholog

28. 6. 2022

Pro gymnázium s moderní vizí hledáme školního psychologa – erudovaného a empatického člověka, který by se chtěl stát součástí našeho týmu.

Kromě práce v tandemu s výchovnou poradkyní a metodičkou prevence máme představu o aktivní spolupráci s třídními učiteli v rámci (i mimo) třídnických hodin a s ostatními pedagogy školy. Naším očekáváním je pomoc při řešení specifických situací na straně studentů a především spolupráce a podpora při budování pozitivní, přátelské a proaktivní atmosféry školy. Rádi bychom mezi námi uvítali člověka, který nechce svoji práci vykonávat pouze z kabinetu v rámci konzultačních hodin, ale chce se stát součástí celého školního organismu a přispět k jeho rozvoji.

V tuto chvíli můžeme nabídnout částečný úvazek (velikost 0,5 s možností další perspektivy) v přátelském a vstřícném kolektivu. Pracovní doba po dohodě. V případě potřeby nabízíme pomoc se zajištěním bydlení. Nástup od září 2022 či v podzimních měsících.

Kontakt: Gymnázium Polička, Josef Dvořák: dvorak@gympolicka.cz, mob. 605 376 662