Přijímací řízení do NMgr. Psychologie - detaily - září 2018

28. srpna 2018

Vážení uchazeči o studium NMgr. Psychologie,

rádi bychom Vás v souvislosti s konáním přijímacího řízení do NMgr. Psychologie informovali o místech konání jednotlivých částí přijímacího řízení, které se bude konat 10. 9. 2018 v prostorách Filozofické fakulty Masarykovy univerzity na adrese Arna Nováka 1, 602 00 Brno.

Písemný oborový test bude probíhat od 10.00 hod v učebně číslo B2.33, ústní část přijímacího řízení pak proběhne od 12.00 hod v učebně číslo B2.21.

Neopomeňte prosím, že uchazeč předkládá zkušební komisi Bc. diplom ze studia Psychologie (včetně diploma supplement), autoreferát své bakalářské práce, seznam prostudované odborné literatury a životopis.

Výsledky přijímacího řízení naleznete v příslušné aplikaci v IS MU 11. 9. 2018, zápisy do studia se uzavírají 14. 9. 2018 (do tohoto termínu je současně třeba provést zápis předmětů).

Se srdečným pozdravem a přáním úspěchu u přijímacího řízení

Psychologický ústav FF MU

Sdílení článku