Psychologický ústav

FAST

4. 7. 2022

FAST - Akademický pracovník - asistent/odborný asistent

Děkan Fakulty stavební VUT v Brně vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka – asistenta/odborného asistenta pro Ústav společenských věd s úvazkem 0,6.

Hlavní náplň práce:

  • pedagogická činnost
  • výzkum a vývoj
  • publikační činnost

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oblasti psychologie minimálně magisterského stupně

  • vědecká hodnost CSc., Dr. nebo Ph.D., příp. předpoklady pro její získání

  • vědecká a publikační činnost v oblasti psychologie

  • zkušenost s výzkumnými aktivitami, projekty a granty vítána

  • znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé pracovní uplatnění na jedné z největších technických vysokých škol v ČR
  • prostor pro profesní a odborný růst
  • 8 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost závodního stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

Úvazek: 0,6

Předpokládaný nástup: 01.09.2022

Pracovní poměr: na dobu určitou do 31.08.2024

Přihlášky obsahující profesní životopis a kopii dokladu o vzdělání přijímá zaměstnanecké oddělení děkanátu Fakulty stavební VUT v Brně, Ing. Eliška Unge, Veveří 95, 602 00 Brno.

Termín pro podání přihlášek: do 28.07.2022

Kontakt

Vysoké učení technické v Brně
Eliška Unge
+420 54114 7264

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info