PRACOVNÍ POVINNOST SEZNAM STUDENTŮ

6. 3. 2021

Vážené studentky, vážení studenti,

všem studentům obou studijních programů psychologie byl odeslán na email jmenný seznam studentů, jichž se dle specifikace pana proděkana pro studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, týká povinná pracovní povinnost, vyhlášená vládou České republiky v pátek 5.3.2021.

Jedná se o 227 studentů, zahrnutých do seznamu dle následujících kritérií:

FF Program: B 'Psychologie' Obor: 'Psychologie' Semestr: '2' Ročník: '1' 75 osob
FF Program: B 'Psychologie' Obor: 'Psychologie' Semestr: '3' Ročník: '1' 1 osoba
FF Program: B 'Psychologie' Obor: 'Psychologie' Semestr: '4' Ročník: '1' 74 osob
FF Program: N 'Psychologie' Obor: 'Psychologie' Semestr: '2' Ročník: '2' 77 osob

Tato povinnost vstupuje v platnost od 8. 3. 2021, žádné konkrétní informace však naše pracoviště doposud neobdrželo. O vývoji situace i o krocích, pomocí kterých budeme zabezpečovat podporu pro Vaše studium, Vás budeme neprodleně informovat.

Prosíme Vás o trpělivost, v této chvíli bohužel nejsme schopni adekvátním způsobem reagovat na žádné Vaše dotazy, jelikož nemáme k dispozici naprosto žádné informace.

S díky za pochopení, vedení Psychologického ústavu