Studentský mluvčí PsÚ FF MU - interní výběrové řízení

15. prosince 2016

PsÚ FF MU vypisuje výběrové řízení na čestnou pozici ´Studentský/á mluvčí´

Interní výběrové řízení: Studentská/ý mluvčí PsÚ FF MU

Vážení,

 

dovolte mi vás informovat o vypsání interního výběrového řízení na pozici Studentský/á mluvčí Psychologického ústavu FF MU.

 

Studentský mluvčí zastupuje studující při jednání s vedením fakulty/ústavu, řeší dotazy a připomínky studujících, spravuje FB stránky ústavu a organizuje semestrální setkání studujících s vyučujícími.

 

Funkce mluvčí/ho je vhodná pro ty z vás, kteří se nejen zajímáte o dění na PsÚ ale chcete se na něm i aktivně podílet. Jedná se o čestnou, nehonorovanou funkci.

 

Chcete-li se o pozici mluvčí/ho ucházet, předejte prosím - nejpozději do 12.2.2017 - na sekretariát ústavu tyto podklady:

-              Životopis

-              Motivační dopis

-              Nominační arch s nejméně dvaceti podpisy studujících PsÚ FF MU (čitelně uvedené jméno a UČO + vlastnoruční podpis), kteří tak vyjádří svou podporu Vaší nominaci na pozici Studentský mluvčí PsÚ FF MU.

Nominace lze sesbírat také elektronicky - nejlépe s využitím nástrojů IS.MUNI.CZ.

V takovém případě postačí výtisk z IS-aplikace (např. PDF) či zaslání funkčního odkazu na použitou IS-aplikaci (elektronický nástroj v ISu) na email mluvci.psu@phil.muni.cz a v kopii na email hump@phil.muni.cz.

 

V případě zájmu o bližší informace oslovte prosím stávajícího studentského mluvčího (Richard Jedon; mluvci.psu@phil.muni.cz).

 

S pozdravy,

Pavel Humpolíček

Autor

PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

Vedoucí centra (pověřen výkonem funkce) – Akademické centrum poradenství a supervize

Telefon: 549 49 3735
E‑mail:

Sdílení článku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info