Pozvánka na přednášku a workshop zahraničního lektora

13. března 2017

POZVÁNKA na přednášku a workshop zahraničního lektora

Srdečně zveme na speciální přednášku zahraničního hosta prof. Carmela Cefaie (University of Malta) s názvem "Building resilience in children and youth". Přednáška se koná ve středu 29.3. 2017 od 12:30 do 14:00 na FF MU, ul. Joštova, v učebně M21.

Nabízíme také možnost účasti na souvisejícím workshopu s názvem "RESCUR Resilience Programme: Training Workshop", který se bude konat v pondělí 27.3. 2017 od 13:00 do 17:00 hod. a v úterý 28.3. 2017 od 9:00 do 13:00 hod v učebně B2.23 na FF MU, Arne Nováka 1. Lektorem je opět prof. Carmel Cefai z University of Malta.

Obsahem je trénink v metodách podpory psychické odolnosti u žáků, který byl vytvořen v rámci mezinárodního projektu RESCUR (https://www.rescur.eu/). Program zahrnuje následující témata: Rozvoj komunikačních schopností, udržování zdravých mezilidských vztahů, podpora a rozvíjení silných stránek, pozitivní emoce ve škole, efektivní zvládání konfliktů. Účast je zdarma, školení probíhá v anglickém jazyce. Účastníci absolvující plný program (10 vyučovacích hodin) obdrží podklady, pracovní listy a Certifikát o absolvování tréninku v programu RESCUR.

V případě Vašeho zájmu z organizačních důvodů prosíme o závazné potvrzení účasti emailem (na adresu: alena.slezackova@phil.muni.cz), a to nejpozději do 20.3. 2017.